अर्थ खबरसमाचारहेडलार्इन

विजयपुरमा अस्थायी प्रहरी चौकी शिलान्यास, धरान प्रदेशकै इज्जत हो पुरानो शाख फिर्ता गर्नुपर्छु ःमन्त्री कार्की, (भिडियो सहित)

धरान,koshipost.com
सुनसरीको धरान १४ स्थित विजयपुरमा अस्थायी प्रहरी चौकी भवनको शिलान्यास भएको छ । धरानको पर्यटकीय क्षेत्र मानिएको वडा नं १४ विजयपुरमा अस्थायी प्रहरी चौकी निर्माण गर्न शिलान्यास गरिएको हो । प्रदेश नं १ का आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री केदार कार्कीले बिहिबार चौकीको शिलान्यास गरेका हुन् । केही ओइलेनी जग्गा भएकाले प्रहरी चौकी बनाउन लागिएका कारण जग्गा नपुग भएपछि स्थानीय केदार श्रेष्ठ र वसन्त श्रेष्ठले चौकीलाई केही जग्गा उपलब्ध गराएका छन् ।


अहिले सम्म वडा कार्यालयको माथिल्लो तलामा प्रहरी चौकी रहेको छ । सानो कोठामा अव्यवस्थितरुपमा प्रहरी बस्नु परेको कारण धेरै समस्या भइरहेकाले नयाँ भवन निर्माणको लागि पहल थालिएको वडाअध्यक्ष कृष्णप्रसाद भट्टराईले बताए । प्रहरी चौकीसहित बहुउद्देश्यीय भवन निर्माण गर्ने योजना भएपनि सम्भव नभएपछि प्रदेश मन्त्रालयसँग बजेट मागेर प्रहरी चौकी मात्र निर्माण गर्न लागिएको वडाअध्यक्ष भट्टराईले जानकारी दिए ।


कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दे मन्त्री कार्कीले आधुनिकताको सहर धरान अहिले पछाडि परेको महशुस आफुले पनि गरेको बताए । पुरानो साख फर्काउने धरानबासीको अभियानमा आफ्नो पनि साथ रहने मन्त्री कार्कीले बताए । ‘पहिला धरानमा फेसन आउछ, अनि मात्र काठमाण्डौं, अन्त पुग्थ्यो । अहिले धरान पछाडि परेको महशुस मैले पनि गरेको छु ं, यसको खास फिर्ता गर्ने अभियानमा धरानबासी लाग्नुभयो भने मेरो पनि साथ रहन्छ ।’ मन्त्री कार्कीले भने

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button